Служител чистота в бизнес сграда (Дружба 1)

Facilities

Относно позицията:
Търсим сериозен и старателен хигиенист/ка, който да се присъедини към нашия екип в офиса ни в Дружба 1. Присъедини се към професионалния състав на компанията, която предоставя отлични условия и подходяща работна среда.

Задължения:
  • Почистване на кухненските пространства, зареждане на кафемашините и измиване на посудата
  • Почистване на санитарните помещения
  • Зареждане на тоалетни и кухненски помещения с хигиенни консумативи
  • Почистване на прах
  • Изхвърляне на отпадъци (битови и други)
  • Осигуряване на чистота в офис залите и прилежащите пространства
  • Редовна проверка на наличните продукти и комуникиране със съответните супервайзъри
Изисквания:
  • Предишен опит в професионалното почистване е за предпочитане, но не е задължителен
  • Силно внимание към детайла и способност за самостоятелна работа
  • Отлично управление на времето и организационни умения
  • Способност за следване на инструкциите и спазване на протоколите за безопасност
  • Физическа издръжливост за извършване на задачи по почистване и повдигане на тежки предмети, ако е необходимо
  • Добри комуникативни умения и приятелско отношение
  • Гъвкавост за работа вечер, почивни дни и празници, ако е необходимо
Твоят профил:
  • Желание за работа (предишен опит в почистването ще е плюс)
  • Отлични комуникативни умения
  • Старателност, отговорност и дисциплинираност
  • Готовност за работа на смени включително и нощни смени по предварително изготвен график
  • Позитивно и приветливо отношение
Нашите предимства:
  • Гъвкаво работно време и възможност за работа на смени (включително нощни и уикенд смени)
  • Изгодно заплащане
  • Трудов договор
  • Допълнителни здравни пакети
  • Възможност за работа в приятелска и подкрепяща фирмена среда
  • Транспортни карти
Ако вече сме спечелили интереса ви, не се колебайте да кандидатствате за тази възможност и да изпратите вашето CV. Ние сме развълнувани да Ви намерим!

#LI-DNI #LI-BR1 #LI-Onsite

Can’t find anything suitable right now?

Join our talent community for job alerts as soon as they arise.